Yer: BlogCinsel Sağlık>Yazı Detayı
Erken Boşalmayı Geciktirici Bitkiler Nelerdir
886 gün oldu Cinsel Sağlık Yorum Ekle ⁄ 874 views+
Tumblr Yayınla

Erken Boşalmayı Önleyici ve Geciktirici Bitkiler

Alternatif tıp, modern tıbbın paralelinde insanların sağ­lığa kavuşması için doğanın mucizeleri şifalı bitkiler ile uygulanan bir çok tedavi türünün adı­dır. Aynı zamanda buna tamamlayıcı sağlık da denir. Mo­dern tıbbın, teknolojinin de devreye girmesiyle geldiği nok­tayı hepimiz biliyoruz. Hastalıkların teşhisinde ve tedavi­sinde modern tıbbın ne kadar başarılı olduğu bir gerçektir. Modern tıbbın bu kadar hızlı gelişmesine ve eriştiği nokta­ya rağmen bazı hastalıklara çare bulamaması bilinen bir gerçektir.stag geciktirici sprey

Hastalıklarına çare arayan bir çok insan alternatif teda­vi yöntemlerine başvurmaktadır. Bu seçim insanların en doğal hakkıdır. Alternatif tıbbın bir çok hastalığı tedavi ettiği, birçok sorunu ortadan kaldırdığı bir gerçektir. Alter­natif tıbbın Türkiye’deki uygulamaları genellikle şifalı bitki­ler kullanılarak yapılmaktadır.

Geciktirici özelliği olan şifalı bitkiler nelerdir? Doğada bulunan bitkilerin kuşkusuz içindekiler bakımından her hastalığa her probleme belli bir miktarda yararı bulunmaktadır. İçinde cinsel performansı artıran veya erken boşalmayı önleyen, cinsel aktivite esnasında geciktirici özellikli olan şifalı bitkilerde mevcuttur. Geciktirme özelliği bulunan bitkiler arasında Melisa, Sarı Kantoron, Yaban Sümbülü göze çarpmaktadır. Geciktirici özelliği bulunan uzakdoğuda yetişen bitkiler arasında en göze çarpanı ise uzakdoğunun mucize bitkisi Gingseng bitkisidir.

Erken boşalmayla baş etmede alternatif tıptan da yarar­lanabiliriz. Aşağıda açıklayacağımız yöntemler tıbbi bir çalışmanın sonucu olarak hazırlanmamıştır. Laboratuar ortamında yapılmamış ve insanlar üzerinde denenmemiş­tir. Bu yöntemleri, bu düşünceyle ele alıp uygulamamız gerekir.

Erken Boşalmayı Önleyen Bitkiler

 • Bal ile mentol karıştırılır, cinsel ilişkiden 3-5 dakika önce penise sürülür. Bu, erkeğin kolay sertleşmesini ve geç boşalmasını sağlar. Mentolde bulunan ferahlatıcı serinlik ise partnerinizin ilişkiden daha fazla zevk almasını sağla­yacaktır.
 • 200 gr. Bal, 100 gr. dövülmüş turp tohumu ile karıştı­rılır sabah ve akşam birer kahve kaşığı yenilir. Bu karışım boşalmayı geciktirecektir.
 • Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bar­dak suda 1-2 dakika kaynatın, biraz soğuduktan sonra için. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlaya­rak erken boşalmanızı geciktirecektir.
 • Melisa,  Sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çay­larını içerseniz, sinir sisteminiz rahatlar ve daha başarılı bir cinsel temas sağlarsınız.

Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır. Kişilere ve kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir.  Bazı besinlerin karın doyurmanın yanında afrodizyak etkiside bulunuyor. Bazı sebze, meyve ve bitkiler yenildiğinde ruhu ve cinsel isteği besliyor. Bu tür yiyecekler, cinsel isteksizlik­ten ve bazı psikolojik durumlardan kaynaklanan erken boşalma­nın tedavisi için faydalıdır.

Bilinen En Etkili Afrodizyak Yiyecekler;  Muz-bal-ceviz : Muz, magnezyum açısından zengindir. Aynı zamanda mutluluk hormonu endorfin açısından da zengin olması, afrodizyak etki yaratır. Ancak afrodizyak etkiyi maksimuma çıkarmak isteyenler, muzu bal ve ceviz eşliğinde yiyebilirler.

orviax cinsel performans arttırıcı

orviax cinsel performans arttırıcı

Çilek : Afrodizyak yiyecekler denildiğinde ilk akla gelen çilektir içeriğindeki vitaminler, cinsel organlara giden kan dolaşımını hızlandırdığından cinsel istek artar. Aynı zamanda endorfin ve serotonin salgılanmasını sağlar.

Badem-fındık-ceviz : İçeriğindeki doymamış yağ asitlerinin cinsel isteği arttırıcı etkisi nedeniyle en önemli afrodizyaklardandır. Ancak kalori bakımından günde 8 adetten fazla yenilmemesi öneriliyor.

Çikolata : Bilimsel açıklamalar, çikolatanın içeriğindeki ‘Phenylethylamine’ adlı kimyasal maddenin insana mutlu luk hissi verdiğini, cinsel heyecanı arttırdığını ortaya koyuyor.

İstiridye-havyar : Erkekler üzerinde etkilidir. Prostat. bezlerine doğrudan etki eden çinko bakımından zengindir Çinko, erkeklik hormonlarının yapımının artmasına neden olur. Cinsel isteği arttırır.

Hindi : Çinko bakımından istiridyeden daha zengindir.

Tarçın-vanilya : Kokusuyla insanı büyüleyen bu baharatlar, merkezi sinir sistemine etki ederek cinsel isteği arttırır.

geciktirici

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Aktif Yorumcular

Yazılara Abone Ol

Kategoriler

Son Yorumlar

Bu Güne Kadar Koç Blog'da

  Yazı:1077 tane
  Yorum:67 tane
  Ktgr.:33 tane
  Etiket:5195 tane
  Link:0 tane
  Süre:2485 gün
Son Yazı:23 January 2013
×
Facebook