Yer: BlogKubilay Gürkan>Yazı Detayı
Dr Kubilay Gürkan Solusitan İle Zayıflama
594 gün oldu Kubilay Gürkan Yorum Ekle ⁄ 612 views+
Tumblr Yayınla

İç Hastalıkları Uzmanı Dr Kubilay Gürkan yediğiniz yağların emilimini engelleyen solusitan hakkında bilgiler verdi.

solusitanSOLUSITAN® NEDİR?lineatabs solusitan
SOLUSITAN tıpkı bir sünger gibi yağ moleküllerini yemeğinizden emer. Yağla beraber, SOLUSITAN bir kütle oluşturur. Bu doğal fiber bileşen, vücudunuz tarafından sindirilmez! Normalde göbek bölgeniz, kalçalarınız ya da baldırlarınızda depolanacak olan yağ ile birlikte vücudunuzdan doğal yollarla atılır.

Contains Solusitan Liena Tabs Kullanımı
Herhangi bir ‘yağlı’ öğün tüketeceğiniz zaman bir tane Linea tabs tablet kullanın

Tableti bir bardak soğuk suyun içine koyun
Lineatabs tabletin çözüldüğünü göreceksiniz
Lineatabs tabletin tamamen erimesini bekleyin
Öğününüzden önce veya öğününüz sırasında için

Vücudunuzun düzgün çalışması için yağa da ihtiyacı olduğunu göz önünde bulundurun. Günde en az bir öğünü Lineatabs olmadan tüketmenizi öneririz. Lineatabs’ta hoş bir taze limon tadı vardır ve bu nedenle her öğünde uygundur. Yağlı yemekler nelerdir? Kötü yağlar açısından zengin besinlere örnekler; kızartmalar, kebaplar, kremalı ve soslu yiyecekler v.b. Sağlıklı yemek nedir? Birçok vitamin ve mineral içeren yemeklerdir; balık (ızgara ya da buğulama), meyve, sebze ve tahıllar. Uyarı! Zeytinyağı iyi yağlardandır. Eğer kabuklu deniz canlılarına alerjiniz varsa Lineatabs® Kullanmayın! Çünkü Lineatabs’ın ® ana bileşeni kabuklu deniz canlılarından elde edilir. Solusitan’ın vitamin ve mineralleri değil sadece yağları emen, yüksek kaliteli bir ürün olduğunu bilmeniz yararınızadır. Bu içerik sadece yağları emer.

Avrupa’da sağlıklı zayıflama ve doğru kiloda kalmanın en akıllı ve modern yolu olarak kabul edilen Lineatabs ‘ın, günlük öğünlerinizden yağı güvenlice çıkardığı klinik araştırmalarla da kanıtlanmıştır. Öğünleriniz ile kullandığınızda sizin de hayret edeceğinizi garanti ediyoruz! Lineatabs’a bir kez alıştıktan sonra onsuz dışarıya çıkamayacaksınız.

Çantanıza kolayca sığan, pratik, hayatı kolaylaştıran yeni lifestyle ürününüz Lineatabs ile kilo almadan yemek yemenin keyfini yaşayacaksınız.

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Aktif Yorumcular

Yazılara Abone Ol

Kategoriler

Son Yorumlar

Bu Güne Kadar Koç Blog'da

  Yazı:1077 tane
  Yorum:67 tane
  Ktgr.:33 tane
  Etiket:5195 tane
  Link:0 tane
  Süre:2482 gün
Son Yazı:23 January 2013
×
Facebook