Yer: BlogKubilay Gürkan>Yazı Detayı
Gürkan Kubilay LineaTabs Solusitan Yağ Eriten Toz
596 gün oldu Kubilay Gürkan Yorum Ekle ⁄ 934 views+
Tumblr Yayınla

Gürkan Kubilay LineaTabs Solusitan Yağ Eriten Toz hakkında genel bilgiler.

Star Tv de yayınlanan Ayşe & Alişan programında yağları eriten SOLUSiTAN efervesan tabletin yararlarından bahsetti Doktor Gürkan Kubilay. LineaTabs SOLUSiTAN tıpkı bir sünger gibi yağ moleküllerini yemeğinizden emer. Yağla beraber, SOLUSITAN bir kütle oluşturur. Bu doğal fiber bileşen, vücudunuz tarafından sindirilmez! Normalde göbek bölgeniz, kalçalarınız ya da baldırlarınızda depolanacak olan yağ ile birlikte vücudunuzdan doğal yollarla atılır.

Nutritional Lifestyle Products, SOLUSITAN®’nın diğer Poly-D-Glucosamine bazlı ürünlerden (Absorbitol Plus®, yüksek kalite saf Poly-D-Glucosamine) daha kaliteli olduğunu klinik olarak kanıtlamak için bağımsız bir laboratuara test yaptırdı. SOLUSITAN® karışımımızın piyasadaki Poly-D-Glucosamine bazlı en iyi ürün olduğunu vurgulamak istiyoruz. Bu çalışma; Absorbitol Plus, yüksek kaliteli saf Poly-D-Glucosamine gibi diğer temel Poly-D-Glucosamine ürünleri ile karşılaştırıldığında SOLUSITAN ® Poly-D-Glucosamine karışımının yağ bağlama kapasitesini belirlemek amacıyla yapılmıştır. Çalışma yöntemi Oregon Üniversitesi (ABD) Deniz Ürünleri Laboratuarı’nda geliştirildi ve Polonya’daki Wroclaw Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uygulamalı Eczacılık Bölümü’nden Dr. Meler tarafından modifiye edildi. Yöntem, Poly-D-Glucosaminele bağlanan yağın miktarını tespit etmek için kullanılmaktadır. Üzerinde çalışma yapılan bütün Poly-D-Glucosaminelerin, yağ bağlama oranları aşağıdaki bu grafikte net olarak belirtilmektedir. Görüldüğü gibi SOLUSITAN®, gram başına vücudunuzun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri katmadan 31.22 gram yağ bağlama kapasitesine sahiptir. Diğer hiçbir Poly-D-Glucosamine bazlı, ürün bu derece inanılmaz sonuçlar vermemektedir.

Lineatabs’ı nasıl kullanırım?
Yağlı bir öğün tüketeceğiniz zaman Lineatabs efervesan tableti soğuk bir bardak suya atın, çözülmesini bekleyin. Yemekten önce ve yemeğiniz sırasında için.

Yağlı yiyecekler?
Yağlı besinlere örnekler; Kebaplar, kızartmalar, hamur işleri, işlenmiş etler, peynirler, margarin, kremalı ve soslu yiyecekler v.b.

Peki iyi yağlar?
Vücudunuz için gerekli iyi yağları tüketirken Lineatabs’ı kullanmanızı önermiyoruz. Omega 3 gibi yağlara vücudumuzun ihtiyacı vardır. Örneğin balıklar omega 3 yağları ve asitlerince zengindir.

Gürkan Kubilay LineaTabs Solusitan

Gürkan Kubilay LineaTabs Solusitan

Lineatabs’ı her öğünde kullanabilir miyim?
Prensip olarak evet, ancak gün içinde Sağlıklı yiyecekler tükettiğiniz bir öğünü Lineatabs olmadan tüketin çünkü vücudumuzun iyi yağlara da ihtiyacı vardır.

Lineatabs hangi yaşlara uygundur?
Lineatabs gençler ve yetişkinler için uygundur. 15 yaşından küçüklerin kullanmaması gerekiyor!

Lineatabs bir ilaç mı?
Hayır. Lineatabs Avrupa GMP ( iyi üretim uygulamaları ) kurallarına göre üretilmiş bir gıda takviyesidir.

Lineatabs ne için kullanılır?
Düzenli egzersizle birlikte zayıflama ve kilo kontrolü için kullanılır.

Kabuklu deniz canlılarına alerjim var, Lineatabsı kullanabilir miyim?
Lineatabs’ın ana etken maddesi kabuklu deniz canlılarından üretilmiştir. Bu yüzden kullanmamalısınız.

LineaTabs’ın aktif içerik maddeleri nelerdir?
Lineatabs doğal ve güvenli bir içerik olan SOLUSITAN içerir.

SOLUSITAN nedir?
SOLUSITAN, BodyView İstanbul Avrupa için özel olarak geliştirilen, yeni, tamamen doğal, Poly-D-Glucosamine çözünür bir lif karışımıdır. Ayrıca diğer etken maddeler ile karıştırılarak Poly-D-Glucosamine bazlı ürünlerden daha güçlü hale getirilmiştir. Nutritional Lifestyle Products SOLUSITAN, şu anda piyasada bulunan en etkili, en güçlü ve en yenilikçi Poly-D-Glucosamine karışımı olduğunu ifade etmekten gurur duyar.

Nasıl çalışır?
Poly-D-Glucosamine pozitif (+) manyetik yüklüdür, yağ molekülleri ise negatif (-) yüklüdür. Poly-D-Glucosamine her ne kadar doğal olarak pozitif yüklü olsa da ham maddeyi özel işlemlerden geçirerek Poly-D-Glucosaminenin manyetik yükünü artırdık. Pozitif yüklü SOLUSITAN negatif yüklü yağ moleküllerini tıpkı süngerin suyu emmesi gibi emer. Ve vücudunuzun sindiremeyeceği bir hale getirir daha sonra da tamamen doğal yollarla vücudunuzdan dışarı atılır.

Bu beyanı destekleyen bilimsel bir çalışma var mı?
SOLUSITAN üzerinde klinik araştırmayı yürütmek için, ‘Wroclaw Üniversitesi Uygulamalı Eczacılık ve Tıp Bölümü’ne başvurduk.’ Çalışma İsveçli Dr. Krotkiewski ve Dr. Meler ( Poly-D-Glucosamine ile ilgili araştırmaları ile tanınan uzman) tarafından yürütüldü ve denetlendi. Normal Poly-D-Glucosamine nazaran, yapılan klinik testlerde gösterildiği gibi ham maddenin eşsiz bir yağ bağlama yeteneği olduğu görüldü.

Herhangi bir yan etkisi var mı?
Yukarıda açıklandığı gibi SOLUSITAN Poly-D-Glucosamine karışımıdır ve Poly-D-Glucosamine kabuklu deniz canlılarının kabuklarından üretilir. Bu nedenle kabuklu deniz canlılarına alerjisi olan kişilerin kesinlikle kullanmaması gereklidir. Bunun dışında Poly-D-Glucosamine sindirilmediği için bir yan etkisi söz konusu değildir.

Lineatabs tuz içerir mi?
Hayır Lineatabs tuz içermez.

Yüksek kolesterolüm var. Ürünü kullanabilir miyim?
Lineatabs kan kolesterolünü azaltmaya yardımcı olur. Eğer kolesterol düşürücü ilaç alıyorsanız bu ürünü kullanmadan önce doktorunuza ve/veya eczacınıza danışın.

Hamilelik veya emzirme döneminde Lineatabs kullanabilir miyim?
Herhangi bir riske sebep olmamak için kullanmanızı önermiyoruz.

Yüksek tansiyonum var, Lineatabs kullanabilir miyim?
Lineatabs kan basıncını yükseltici maddeler içermez. Ancak kullanmadan önce doktorunuza danışmanız iyi olacaktır.

Karaciğer yetmezliği çekiyorum, Lineatabs kullanabilir miyim?
Lineatabs karaciğeri etkileyen hiçbir madde içermez. Ancak kullanmadan önce doktorunuza danışmanız iyi olacaktır.

Diyabet hastasıyım Lineatabs kullanabilir miyim?
Lineatabs kan şekerini etkileyen hiçbir madde içermez. Ancak kullanmadan önce doktorunuza danışmanız iyi olacaktır.

Diyetlerde genelde yo-yo etkisi yaşanır, Lineatabs bunu nasıl engelliyor?
Lineatabs bir diyet değildir. Yağların vücudunuza girmesini engeller. Yağ gelmezse gitmesine de gerek kalmaz!

Lineatabs’ın içerdiği maddeler nelerdir?
Asit (limon asidi), asitliği düzenleyici (sodyum bikarbonat), SOLUSITAN karmaşık 500mg/tablet, tatlandırıcılar (sorbitol, aspartam *, sakarin), aromalar (limon, kireç), inulin (10 mg / tablet), boya (riboflavin (B2 vitamini )). * Fenilalanin kaynağı içerir.

Düşüncelerinizi yazın.

Avatar Ekle?


Aktif Yorumcular

Yazılara Abone Ol

Kategoriler

Son Yorumlar

Bu Güne Kadar Koç Blog'da

  Yazı:1077 tane
  Yorum:67 tane
  Ktgr.:33 tane
  Etiket:5195 tane
  Link:0 tane
  Süre:2484 gün
Son Yazı:23 January 2013
×
Facebook